Pełna księgowość

Specjalizujemy się w prowadzeniu i nadzorowaniu pełnej księgowości, tzn. w oparciu o przepisy ustawy o rachunkowości, Krajowe Standardy Rachunkowości oraz Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości. W ramach współpracy opracowujemy indywidualny plan kont, tak, aby w jak największym stopniu odpowiadał on specyfice danego przedsiębiorstwa i stanowił podstawę do właściwej agregacji danych finansowych, które są niezbędne nie tylko do prowadzenia prawidłowych rozliczeń publiczno-prawnych, ale również są punktem wyjścia do stworzenia analiz historycznych danych finansowych, a w dalszym etapie rzetelnych prognoz. Naszą aspiracją jest dostarczanie przedsiębiorcom narzędzi ułatwiających podejmowanie przez nich codziennych decyzji ekonomicznych i dokonanie optymalizacji kosztowej.

świadczone usługi

rozpoczynanie działalności

Dla osób rozpoczynających działalność proponujemy wsparcie w zakresie spełnienia wszelkich formalności z tym związanych. Pomagamy również wypełniać wnioski o dotacje (na rozpoczęcie działalności, na stworzenie miejsca pracy). Podpowiemy, na co zwrócić uwagę pod kątem podatkowym w pierwszych miesiącach prowadzenia własnej firmy

małe przedsiębiorstwa

W ramach naszej działalności obsługujemy również firmy, które prowadzą ewidencję dla celów podatkowych w formie podatkowej książki przychodów i rozchodów oraz ewidencji ryczałtu przychodów ewidencjonowanych. Oferujemy rozliczenia podatku VAT oraz PIT, pomagamy przy rozliczeniach w transakcjach z podmiotami z innych krajów.

 

sprawna współpraca

Aby usprawnić obsługę Państwa przedsiębiorstwa, istnieje możliwość przesyłania dokumentów do biura w formie elektronicznej. Z naszym biurem mogą Państwo kontaktować się mailowo, telefonicznie. Istnieje również możliwość ustalenia spotkań, zarówno w naszym biurze, jak i w biurze klienta. 

Posiadamy ubezpieczenie OC na prowadzenie usług księgowych.

Close Menu